08.11.2022

“70 lat GOPR w Sudetach” za nami. HAMMER przekazuje ratownikom nowe smartfony

Za nami wyjątkowe święto Przyjaciół gór i GOPR tj. “70 lat GOPR w Sudetach”. W Karpaczu ratownicy z Grupy Karkonoskiej i Sudeckiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego wspólnie obchodzili 70-lecie istnienia! Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli marki HAMMER.


Gratulujemy pięknego jubileuszu, życzymy sił i tyle powrotów z gór, co wyjść. Jednocześnie cieszymy się, że smartfony HAMMER wspierają Was ratowników, w codziennej, trudnej pracy i służą w pomocy dla innych. Fakt, że ratownicy wybrali HAMMERA, to dla nas zaszczyt. Cieszymy się, że możemy być częścią Waszej historii i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego! Niech siła i odporność HAMMERA Wam służy.

W trakcie uroczystości, na ręce naczelników obu grup, kandydaci na ratowników górskich, złożyli przyrzeczenie i po przez symboliczny uścisk ręki naczelnika – stali się pełnoprawnymi ratownikami górskimi. Wydarzenie obfitowało w wiele wyróżnień, odznaczeń, a jednym z ważniejszych było wyróżnienie Naczelnika Grupy Karkonoskiej GOPR – Sławomira Czubaka – Brązowym Krzyżem Zasługi!

Uroczystość wpisywała się też w obchody Dnia Ratownika Górskiego. Reprezentujący naszą firmę Mateusz Byś, przekazał na ręce Piotra Zamorskiego, nowego naczelnika GK GOPR, najnowszy smartfon HAMMER Construction!

LP-1920×600-desktop-bg
31.10.2022
Nowość: HAMMER Construction z dalmierzem laserowym! Na start w promocji
HAMMER CONSTRUCTION-1075x500px-0
24.11.2022
Black Week 2022. Telefony, smartfony i laptopy jeszcze tańsze!

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!